Dôvody, prečo kúpiť nehnuteľnosť na Zanzibare

Stabilita a rast. Ak sa na investíciu do nehnuteľností pozeráte najmä racionálne, poteší vás politická, ekonomická a sociálna stabilita na Zanzibare. Prísľubom ešte krajších zajtrajškov je očakávaný ekonomický rast.

Súostrovie je poloautonómne – má vlastného prezidenta aj parlament, je však súčasťou štátu Tanzánia. Jeho hlavným mestom je Stone Town, ktoré je známe nielen ako rodisko Freddie Mercuryho, ale tiež ako jedna unikátna lokalita zapísaná v svetovom dedičstve UNESCO.

V minulosti bol Zanzibar dôležitou súčasťou obchodu s koreninami. Dnes jeho hlavný zdroj príjmov tvorí práve turistický ruch. Súostrovie s miliónom obyvateľov navštívi ročne viac ako 600-tisíc turistov.

Aká je návratnosť investície na Zanzibare?

Zanzibar je vyhľadávanou turistickou destináciou najmä vďaka rajskej prírode. Nekonečné biele pláže, tyrkysové more a neuveriteľne pokojné lesy. Nemalým dielom k vysokej turistickej návštevnosti prispieva tiež pohostinnosť a priateľskosť miestnych či angličtina ako úradný jazyk.

Priemerná teplota vody na Zanzibare v priebehu roka neklesne pod 23 ºC. Veľkým lákadlom je okrem flóry aj fauna. Vyhľadávanú destináciu zo Zanzibaru robí výskyt korytnačky zelenej, žraloka veľrybieho či korálové útesy.

V ponuke našej realitnej kancelárie nájdete rôzne typy víl a bungalovov na Zanzibare. Ide o investičnú príležitosť na súostroví, ktoré má potenciál stať sa ďalším Mauríciom. Nehnuteľnosti na Zanzibare sa aj svojou atraktívnou cenou postarajú o návratnosť investície dosahujúcu úroveň až 12 %.

Ponúkané lokality

Zaujal vás projekt vila domov na Zanzibare alebo apartmán v Dubaji ako investičná príležitosť? Či vás skôr láka prežiť slovenskú zimu v Thajsku či na Kapverdách? Ak sa chcete dozvedieť o nehnuteľnostiach v zahraničí viac, prípadne si dohodnúť osobné stretnutie, vyplňte náš krátky formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

napíšte nám

Compare listings

Compare