Služby REG4U v zahraničí

Individuálny prístup
Štúdio v Dubaji, vila dom v Thajsku alebo na Kapverdách, bungalov na Zanzibare. Na prenájom alebo pre seba? Každý klient hľadá niečo iné, my v REG4U však pre každého hľadáme nehnuteľnosť podľa jeho predstáv. Tak, akoby si ju navrhol a postavil sám pre seba.
Predaj
Rozhodli ste sa kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí ako investičnú príležitosť? Ak máte pocit, že trh s realitami dosiahol svoj vrchol, nájdeme pre vás vhodného kupca. Prípadne poradíme, kedy sa oplatí predávať najviac.
Financovanie
Aký je pre vás najlepší spôsob financovania nehnuteľnosti v zahraničí? Hotovosť alebo hypotéka? Ak druhá možnosť, pomôžeme vám s hľadaním najvýhodnejšieho poskytovateľa hypotéky a jej nastavením. Zabezpečíme však aj platbu v kryptomenách.
Právny servis
Iný kraj, iný mrav. A tiež iná legislatíva. Aby ste sa pri kúpe, predaji či prenájme nehnuteľnosti nestratili v mori zahraničných zákonov, zabezpečíme vám právny servis. S nami sa vyhnete legislatívnym nástrahám v Thajsku, Kapverdách, Dubaji aj na Zanzibare.
Prenájom
Kúpiť si investičnú príležitosť v zahraničí nemusí znamenať len jej ďalší predaj. Nájdeme pre vašu nehnuteľnosť nájomníka – krátkodobého, ale i dlhodobého. Tak, aby ste mali garantovaný ročný výnos a zároveň mohli využívať vilu, apartmán či štúdio podľa potrieb.
Pridaná hodnota
Aké výhody prinesie, keď kúpite apartmán v Dubaji ako právnická osoba? Aké benefity zas môžete očakávať, keď vlastníte dom ako fyzická osoba? A je lepšie kúpiť nehnuteľnosť v zahraničí na hypotéku alebo v hotovosti? Ak hypotékou, tak ktoré zahraničné banky osloviť? Okrem odpovedí na tieto otázky vám tiež v REG4U pomôžeme spoznať podnikateľské prostredie či, získať investičné víza.

Zaujal vás projekt vila domov na Zanzibare alebo apartmán v Dubaji ako investičná príležitosť? Či vás skôr láka prežiť slovenskú zimu v Thajsku či na Kapverdách? Ak sa chcete dozvedieť o nehnuteľnostiach v zahraničí viac, prípadne si dohodnúť osobné stretnutie, vyplňte náš krátky formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

Napíšte nám

Compare listings

Compare