Dôvody, prečo kúpiť nehnuteľnosť na Kapverdách

Kapverdy sú súostrovím pozostávajúcim z 10 vulkanických ostrovov v Atlantickom oceáne, nachádzajúcich sa približne 570 km západne od pobrežia Afriky.

Investovanie do nehnuteľností na Kapverdách predstavuje atraktívnu príležitosť. S nárastom počtu turistov rastie dopyt po ubytovaní, či už vo forme hotelov, víl, apartmánov alebo rekreačných domov. Investície do týchto druhov nehnuteľností môžu poskytnúť stabilný príjem z prenájmu a zároveň ponúknuť potenciál na rast hodnoty nehnuteľnosti v dôsledku zvyšujúceho sa dopytu. Ďalším dôvodom je relatívna cenová dostupnosť nehnuteľností na Kapverdách v porovnaní s inými destináciami.

Aká je návratnosť investície na Kapverdách?

Kapverdské ostrovy sú cestovateľským rajom, čo je výsledkom ich nádherných prírodných pokladov, sú známe svojou pohostinnosťou a väčšina miestnych obyvateľov hovorí anglicky, čo prispieva k pohodliu a komunikácii pre návštevníkov. Teplota vody na Kapverdách je priemerná a zriedkakedy klesne pod 23 °C počas celého roka, čo je pre milovníkov pláží a vodných športov veľkým lákadlom. Okrem nádherných pláží môžu návštevníci Kapverd obdivovať bohatú faunu a flóru.

Kapverdy tak ponúkajú jedinečnú kombináciu prírodných krás, teplého podnebia a pestrosti morského života, čo priláka návštevníkov z celého sveta a robí z tohto miesta obľúbenú destináciu pre dovolenku a relaxáciu.

Súčasný dopyt po kvalitnom ubytovaní na ostrove prevyšuje ponuku a zvyšovanie hodnoty pôdy je poháňané rýchlym rastom ponuky cestovného ruchu. Preto Kapverdy ponúkajú možnosť dlhodobého kapitálového rastu s garantovanou návratnosťou investície až 5% p.a. Okrem príjmov z prenájmu vykazuje Kapverdský trh s nehnuteľnosťami aj kapitálový rast v priemere o 5% ročne.

Ponúkané lokality

Zaujal vás projekt vila domov na Zanzibare alebo apartmán v Dubaji ako investičná príležitosť? Či vás skôr láka prežiť slovenskú zimu v Thajsku či na Kapverdách? Ak sa chcete dozvedieť o nehnuteľnostiach v zahraničí viac, prípadne si dohodnúť osobné stretnutie, vyplňte náš krátky formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

napíšte nám

Compare listings

Compare