Prečo kúpiť nehnuteľnosť v Dubaji?

Snaha stať sa najnavštevovanejším mestom na svete, nulová ročná daň z nehnuteľnosti, mestské ministerstvo šťastia. To je len niekoľko dôvodov, prečo si kúpiť nehnuteľnosť v Dubaji.

Dubaj je mesto superlatívov, ktoré v roku 2022 prilákalo takmer 15 miliónov turistov. Druhý najväčší emirát SAE ukazuje, že „Sky is the Limit“. Očarí vás tu najvyššia budova sveta Burj Khalifa, najväčší človekom vytvorený ostrov Palm Jumeirah aj najväčší obchodný dom Dubai Mall.

A potom sú tu ešte tie najluxusnejšie hotely, lyžiarsky areál uprostred púšte či najmodernejšie metro na svete. Dubaj je povestný i svojou bezpečnosťou a výbornou dostupnosťou. Aj to sú dôvody, prečo návratnosť investície do nehnuteľnosti v tejto metropole je vyššia, ako v Londýne, Paríži či New Yorku.

Atraktívna návratnosť investície

Dubaj ponúka vysokú návratnosť investície. Ani tu neostáva nič dlžný povesti „mesta superlatívov“: ROI v oblasti nehnuteľností je tu najvyššia na svete. Priemerná návratnosť je 6,2 %.

Globálne prepojenia

3.38 milióna
ľudí tvorí Dubai
Do roku 2027
očakáva sa, že počet obyvateľov sa zdvojnásobí
200 +
národností
DUBAI
je na prvom mieste na Blízkom východe v indexe kvality života spoločnosti Mercer
1
vládou vedená agenda šťastia
#1
najbezpečnejšia krajina na svete
STATE-OF-THE-ART
zdravotná starostlivosť
VÝNIMOČNÝ
vzdelávací systém
VYSOKO ROZVINUTÁ
infraštruktúra

Zdravá ekonomika s potenciálom rastu

6%
Rast obchodu okrem obchodu z ropy v roku 2019
1 (USD) = 3.6725 (AED)
AED je naviazaný na USD
0%
Daň z príjmu
5%
DPH

Zaujal vás projekt vila domov na Zanzibare alebo apartmán v Dubaji ako investičná príležitosť? Či vás skôr láka prežiť slovenskú zimu v Thajsku či na Kapverdách? Ak sa chcete dozvedieť o nehnuteľnostiach v zahraničí viac, prípadne si dohodnúť osobné stretnutie, vyplňte náš krátky formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

napíšte nám

Compare listings

Compare