Prečo investovať do nehnuteľnosti v Thajsku?

Rastúca ekonomika, nízke náklady na život, turisticky obľúbená destinácia. To sú objektívne dôvody, prečo investovať do nehnuteľnosti v Thajsku. Čísla hovoria jasne. Napríklad: 30 miliónov, toľko turistov ročne navštívi Thajsko. A toto číslo má stúpajúcu tendenciu.

Niektoré dôvody, pre ktoré investovať do nehnuteľnosti v Thajsku, sa však nedajú vyjadriť číslami. Krásne pláže, jedinečná kultúra alebo skvelé jedlo. Pre, či kúpiť ako investičnú príležitosť vila dom v Thajsku, tiež zaváži ústretovosť miestnych – či už obyvateľov, alebo vlády, do týchto investícií.

Naša realitná kancelária ponúka investíciu napríklad do vila domov a apartmánov na obľúbenom thajskom ostrove Koh Samui. Výhľad na more, výborná dostupnosť k pláži a tiež veľký potenciál k prenájmu nehnuteľnosti tohto typu robia príležitosť atraktívnou.

Čím zaujme Koh Samui?

Koh Samui je povestný svojou pestrosťou: bujná vegetácia, biele kokosové pláže, kozmopolitné obyvateľstvo. Obyvatelia sa tiež môžu spoľahnúť na novo vybudovanú infraštruktúru a rozvinuté turistické služby. Turisti si môžu vybrať z viac ako 700 rezortov, využiť medzinárodné letisko aj medzinárodné školy.

So svojimi 63-tisíc obyvateľmi si Koh Samui stále však udržiava atmosféru rodinne založeného tropického ostrova. Aj preto je kúpa nehnuteľnosti v tejto časti Thajska považovaná za lukratívnu investičnú príležitosť.

Ak máte záujem vila dom prenaja, poteší vás tiež dlhšie trvanie turistickej sezóny. Ročné výnosy z prenájmu sa pohybujú na úrovni 8 – 10 %. Okrem krásnej prírody tak Koh Samui ponúka aj zaujímavé zhodnotenie nehnuteľnosti.

Zaujal vás projekt vila domov na Zanzibare alebo apartmán v Dubaji ako investičná príležitosť? Či vás skôr láka prežiť slovenskú zimu v Thajsku či na Kapverdách? Ak sa chcete dozvedieť o nehnuteľnostiach v zahraničí viac, prípadne si dohodnúť osobné stretnutie, vyplňte náš krátky formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

napíšte nám

Compare listings

Compare