Thajsko

Prečo kúpiť nehnuteľnosť v Thajsku?

Koh Samui je nádherný, očarujúci a kozmopolitný ostrov, plný bujnej vegetácie a prekrásnych bielych kokosových pláží… Ponúka všetky požiadavky rozvinutej destinácie s novo vybudovanou infraštruktúrou a pritom si stále zachováva tradičný pocit malého tropického ostrova. Nachádza sa v južnom Thajskom zálive a má rozlohu 228 km2. Žije tu len 63 000 obyvateľov. V porovnaní s inými turistickými miestami v Thajsku je to menšie zaľudnenie, vďaka čomu je ostrov žiadanejší.

Dnes sa z Koh Samui stala popredná dovolenková destinácia, ktorá ponúka 5* hotely s viac ako 700 rezortmi a luxusné investičné nehnuteľnosti, čo z neho vytvára luxusnú dovolenkovú destináciu. Ostrov má medzinárodné letisko, novú infraštruktúru, prvotriedne medzinárodné školy, nemocnice a obchody.

Prečo investovať v Thajsku?

Z investičného hľadiska je Koh Samui stále relatívne lacná investícia v porovnaní s európskymi destináciami, ktoré boli historicky najobľúbenejšími krajinami na investovanie pre európskych kupujúcich.

Jeho najväčšou výhodou je, že má dlhšie obdobia hlavnej sezóny ako väčšina iných ostrovov v Thajsku. Preto prináša vynikajúce výnosy prostredníctvom prenájmu luxusných investičných nehnuteľností. Investor tak môže získať výnosy z prenájmu vo výške približne 8-10% ročne.

Koh Samui tak predstavuje nesmierne príťažlivú destináciu pre medzinárodných dovolenkárov ako aj pre investorov, ktorí kupujú investičné nehnuteľnosti. Poskytuje relax, pohodový životný štýl a odpočinok v raji.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar sed do eiusmod tempor incidi dunt  dapibus leo.

Contact us

Compare listings

Compare